MERYEM – SELİM ÖZTEKİN

Eklenme Tarihi : Mart 9th, 2011

MERYEM – SELİM ÖZTEKİN

Merhaba,
Eşim ve ben iktisat fakültesi mezunuyuz.3 çocuğumuz var. FLP ile tanıştığımızda 3 yıldır farklı bir network firmasında çalışıyorduk. Networkü meslek olarak seçmiştik ama para kazanamıyorduk. Daha önce yaptığımız ticarette iflas etmemizden dolayı çok ciddi borçlarımız vardı. Bırakın borç ödemeyi evimizi bile geçindirme de zorlanıyorduk. Zaman zaman evimize alacak bir ekmek parası, çocuklarımıza alacak bir süt parasına bile muhtaç oluyorduk. Çocuklarımıza okul harçlığı veremediğimiz çok günümüz geçti. Başka ailelerin çocuklarının küçülmüş kıyafetlerini giydiriyorduk çocuklarımıza. Kira ,elektrik, su ,telefon faturaları hep gecikmeli ödeniyordu.

Sponsorumuz Sevgili Mehmet Ali Bayam bize FLP fırsatını sunduğunda açıkçası O’nu reddetme lüksümüz kalmamıştı. Ama araştırmalıydık. Çünkü piyasada maalesef çok fazla network kirliliği vardı. Araştırmalarımız sonucunda FLP’nin ürün yelpazesinin çok geniş olduğunu ve  ürünlerin  mükemmel sonuçlar verdiğini, özellikle kazanç planının da ne kadar kolay ve rahatça kopyalanabilir olduğunu , hem kendimizin hem de bizimle birlikte bu işi yapan herkesinde iyi kazançlar elde edebileceğini gördük. Üstelik bizden 4 ay önce başlayan Sponsorumuz Mehmet Ali Bayam’da çok güzel başarılar elde etmişti. 27 Ağustos 2008 de FLP distribütörü olarak işe başlamaya karar verdik.

FLP ile çalışmaya başladıktan sonra hayatımızda büyük bir bolluk ve bereket yaşamaya başladık. 2009 da 11 takım arkadaşımızla beraber İspanya Malagaya giderek Avrupa Rallisi’ne katıldık.2010 da Londra’da takım arkadaşlarımızla birlikte  35 kişiydik. Yine 2010 da Süper Ralliye kalifiye olarak Amerika’ya 10 gün boyunca tüm masraflar FLP’ye ait olmak üzere tatil ve seyahat kazandık. FLP’nin tarlalarını, fabrikalarını, genel merkezini görmemiz bu işteki güvenimizi kat kat artırdı. 3. seviyeden kazandığımız Araba Planı ile aldığımız  çok güzel bir otomobile sahibiz. İşe başladığımızın 2. yılında Kar Paylaşımını 2. seviyeden kazanmamız ise bizim için çok büyük bir mutluluk oldu. 2010 yılında ortalama gelirimiz 300.000 $ ın üzerine çıktı. İflastan kalan borçlarımızı artık rahatlıkla ödeyebiliyoruz.

Başaracağımıza inanarak başladığımız FLP işinde , iyi bir takım çalışması ve güçlü bir eğitim sistemiyle sağlık ,iyi kazanç , kariyer, teşvik ve tatiller elde ettiğimiz güzelliklerden sadece bazıları. Bizim için elde ettiğimiz en güzel kazanım ise FLP de  birlikte çalıştığımız çok değerli dostlarımızın oluşmasıdır. FLP ile geleceğe çok daha güvenle bakabiliyoruz.

Selim-Meryem Öztekin